פיקוח וניהול פרויקטים - מי צריך את זה ולמה ?

הדרך הטובה ביותר להבטיח שפרויקט הבנייה שלכם יבוצע בהצלחה, ללא עיכובים, ללא ליקויי בנייה וללא הוצאות מיותרות היא באמצעות חברות המתמחות בתחום ניהול ופיקוח על פרויקטים בענף הנדל"ן . משרדי  פיקוח וניהול פרויקטים יפקחו מטעמכם וילוו את הפרויקט החל משלב התכנון ועד לביצועו המושלם. השקעתם משאבים רבים בבניית נכס נדל"ן, אל תחסכו ואל תוותרו על משרדי פיקוח וניהול פרויקטים – כי פיקוח וניהול מקצועי זה סוד ההצלחה!

 

 משרדי פיקוח וניהול  פרויקטים - איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

 

מסקר שערך מרכז הקבלנים עולה כי בכל פרויקט בנייה מעורבים בממוצע כארבעים בעלי מקצוע ויועצים שונים. רק מפקח בנייה יוכל לנצח בהצלחה על כל המקהלה. הוא רואה את התמונה הכוללת ויודע להפעיל כל אחד מבעלי המקצוע, לנווט בניהם, להקפיד על עמידה בלוח הזמנים, למנוע חריגה מהתקציב ולמנוע הוצאות כספיות מיותרות.

 

בכל שלב בבנייה מתגלים חילוקי דעות  מקצועיים בין הגורמים השונים המעורבים בפרויקט. מפקח הבנייה ידע לתת מענה לכל חילוקי דעות ולקבל  את ההחלטות נכונות מתוך מבט מקצועי ואובייקטיבי.

 

יש הטוענים כי תפקיד הפיקוח על תהליך הבנייה שייך לאדריכל ומיותר לשכור בעל מקצוע נוסף, אך זוהי טעות עצומה. האדריכל עסוק בתכנון החללים ובמתן פתרונות אדריכליים הצצים כל הזמן בחללים ובמעטפת הבנייה. אין לו את הזמן ואת הידע לנהל ולעקוב אחרי כל בעלי המקצוע המעורבים בתהליך הבנייה.

 

תמ"א 38 היא תוכנית מתאר לחיזוק הבניינים בפני רעידת אדמה. מפקח בנייה שייצג את הדיירים, ולא את הקבלן או היזם, ידע לבדוק ולוודא כי הקבלן עושה שימוש בחומרים איכותיים והחזקים ביותר ומקפיד על הבנייה בהתאם לתקנות תמ"א 38. רק פיקוח תמ"א 38 יוכל להעניק לכם שקט נפשי בידיעה שהבניין שלכם נמצא בידיים טובות והוא חזק, יציב ועמיד בפני כל אסון אדמה.

 

אחת הבעיות הנפוצות בכל בניית מבנה חדש או שיפוץ היא ליקויי בנייה. זהו תחום רחב של ליקויים העלולים להשפיע על התשתיות בבניין, על איכות החיים ועל יציבות המבנה. חשוב לאתר את ליקויי הבנייה במהלך הבנייה, ולא בסיום. מפקח עבודה מטעמכם יקפיד על איכות הבנייה וימנע ככל האפשר ליקויי בנייה ונזקים כספיים.

 

פיקוח וניהול פרויקטים זו המומחיות של חברת "יאיר נצר, חברה להנדסה ובניין בע"מ". צוות החברה עוסק בליווי דיירים בפרויקט תמ"א 38 ובפרויקטים אחרים. אנו נשמח ללוות אתכם עד לסיום המוצלח.