כל הזכויות שמורות | יאיר נצר 2017

אם אתם מתכוונים להשקיע את מיטב כספכם, לצד כמות זמן ומאמץ בלתי מבוטלים בפרויקט נדל"ני, אתם רוצים לדעת שאתם מגובים על ידי הטובים ביותר. יאיר נצר, בעל עשרות שנות ניסיון בכל תחומי הבניה וההנדסה האזרחית, מביא איתו את הוותק והמקצועיות הדרושים לכם.
 

יאיר נצר - הניסיון המקצועי

יאיר נצר הינו בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, והוא בוגר הפקולטה להנדסת בניין בטכניון בחיפה. הוא מביא עימו ניסיון מעשי כמהנדס, מתכנן ומפקח על בצוע מבנים. במשך שש שנים הקים וניהל מפעלי בנייה מתועשת, וניהל פרויקטים רחבי היקף בתחומי הבניה האזרחית והציבורית, כולל פרויקטי מגורים, בנית מפעלים, גשרים, בניה בנתב"ג ועוד. בשנת 1980 הקים נצר את חברת "יאיר נצר, חברה להנדסה ובנין בע"מ". החברה עוסקת בייעוץ לחברות ולפרטיים בנושאי ניהול בניה, ניהול פרויקטים, ייצוג דיירים של תמ"א 38ושל פרויקטי פינוי-בינוי,יזמות ובניה.

החברה מפעילה אנשי מקצוע רבים מתחומים שונים, שנועדו לתת מענה מקיף לתחומירבים העסוק השונים. בעזרת אנשי המקצוע  המנוסים, אנחנו מסוגלים לייעץ ללקוחותינו בכל השלבים השונים:בדיקת ההיתכנות,ניהול התכנון ומיהול הביצוע.. אנו גם מציעים ייצוג מקצועי, הנדסי וכלכלי, לדיירים המשתתפים בפרויקט תמ"א 38, פינוי בינוי או כל פעילות בניה מיוחדת,כמו הוספת מרפסות למגדלים. הייצוג כולל גם פיקוח עליון הנדסי במהלך ביצוע העבודות. השירות הינו כוללני,מן הבדיקות הראשוניות ועד להשלמת הפרויקט.
 

           

לעתים, דיירים בוחרים לנסות ולטפל בכוחות עצמם,בפרויקט רחב היקף בבניין שבבעלותם,. הם מגלים במהרה את הצורך בנסיון בתחום ובהבנה מקצועית. ההתמודדות עם המכשולים נעשית בשיטת "כיבוי שריפות", מה שגורם להוצאות מנופחות, עיכובים רבים במהלך העבודות ותוצאה סופית לא מספקת. כשאתם בוחרים בחברת יאיר נצר, אתם מסירים מעליכם את נטל ההתעסקות בנושא הסבוך והמורכב הזה. הצוות שלנו מטפל באופן עצמאי הנושאים הרבים, ודואג לשיתוף פעולהעם הגורמים המקצועיים, כך שכל החלטה, גם הקטנה ביותר, עוברת את אישורכם.

שרותי חברת יאיר נצר - חברה להנדסה ובנין

מפקח תמ"א

אודותי

לכו על בטוח - בחרו בצוות המומחים של יאיר נצר