ניהול פרויקטים

כל הזכויות שמורות | יאיר נצר 2017

מיזמים נדל"ניים אוצרים בחובם פוטנציאל כלכלי אדיר. לא חייבים להיות מומחים בנדל"ן או כלכלנים דגולים כדי להוביל מיזם שכזה, וכל אחד יכול להתנסות בהרפתקה רווחית שכזו, במחיר השתתפות כלכלית במימון ויישום הפרויקט. לעומת זאת, נדרשת הבנה מקצועית עמוקה של כל ההיבטים השונים כדי להביא את היוזמה לפועל. כאן נכנס לתמונה יאיר נצר וצוות המומחים שלו. במשך עשרות שנים, התמחתה החברה בהבאת פרויקטים נדל"ניים מסוגים שונים מחלום למציאות. גם אתם יכולים לראות את החזון שלכם מתגשם בעזרתנו.

הוספת מרפסות

יזום ראשוני של הפרויקט המבוקש

בשלב זה אנחנו מקבלים את הפניה שלכם ומבינים את היוזמה ברמה העמוקה ביותר. מכאן, אנחנו לוקחים את המושכות ומוודאים את היתכנות הפרויקט, את הצורך שעומד בבסיסו ואת הרווחיות הפוטנציאלית שהוא מציע. בתום התהליך נדע בדיוק מול מי אנחנו עומדים לעבוד, מה צפויים להיות האתגרים, מה עשוי להיות סדר הגודל ועלויות הפרויקט וכמה זמן ייקח להשלימו. לאחר שנסיים עם שלב היזום הראשוני, תוכלו להחליט אם להמשיך הלאה עם הפרויקט, ולהגיע לשלב התכנון המקצועי.

 

תכנון מקצועי וקפדני של שלבי הביצוע

זהו אולי השלב החשוב ביותר בכל הפרויקט. תכנון הפרויקט מתמקד בכל פרט ופרט, מהגדול והכללי ביותר ועד הקטן והמדויק ביותר. במהלכו אנשי המקצוע המנוסים שלנו יוצרים תכנית אדריכלית ראשונית ודואגים לקבלת האישורים הדרושים. ניבנה תקציב בנייה מדויק ונבחרים אנשי המקצוע המומחים שיישמו את תהליך הבניה ויבצעו את העבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הדיירים נמצאים בקשר מתמיד ומעודכנים באופן שוטף בכל שלבי התכנון, אך מוסר מהם עול העבודה המקצועית, וכמות הזמן הנדרשת לשם כך נחסכת מהם.

יישום התכנון ובניית הפרויקט

זהו השלב שבו הזמן והכסף שהושקעו בפרויקט, משתלמים. בעזרת הגורמים שבחרנו יחד בשלב התכנון, פרויקט הנדל"ן שלכם יתחיל לקרום עור וגידים. במהלך שלב זה עשויות לצוץ בעיות, והאחריותעלינו לפתרונן,הינה שלנו.אנחנו מפעילים את הפיקוח העליון על כל שלבי הביצוע של כל פרויקט ופרויקט שתחתינו אנו מנהלים. חוזים שנוסחו על ידי עורכי הדין שבחרנו יחד איתכם, מופעלים.

 

בקרה שוטפת לאורך התהליך

כאמור, בפרויקטים גדולים וגם במיזמים קטנים יחסית, העבודה דורשת תקשורת שוטפת מול מספר רב מאוד של גורמים, לכל אחד לוח זמנים שונה ודרישות שונות. העבודה איתנו מעבירה את האחריות על התקשורת הרציפה הזו מכם, היזמים, אלינו. התוצאות מועברות אליכם באופן קבוע והעבודה כולה מתבצעת תוך כדי שקיפות מלאה, אבל אין לכם צורך ביצירה ושמירה על קשר עם קבלנים, עורכי דין, חברות בנייה, גורמים עירוניים וכולי. שלב הבקרה גם מוודא כי כל שלבי הפרויקט עומדים בדרישות שלכם ומבצועים ברמה גבוהה.

 

סגירת חוזים וסיום הפרויקט

בשלב זה, אנחנו סוגרים וחותמים על החוזים המשפטיים האחרונים, ומעבירים את המושכות לידיים שלכם. הפרויקט שלכם גמור ובסטנדרטים שהצבתם לו, ואתם חופשיים לעשות בו כאוות נפשכם. חשוב לציין שחברתנו מציעה גם פרויקטים שניתן ליישם באופן מיידי בשיטת Turn Key Project.

 

 

לא משנה מהו הפרויקט שאתם מעוניינים להקים, תוכלו לפנות אלינו היום עם הרעיון שלכם למיזם נדל"ני. נשמח להעניק לכם ייעוץ ראשוני ולחלוק אתכם חלק מהסודות והטיפים שלמדנו במהלך השנים הרבות שלנו בתחום. לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות, התקשרו אלינו למספר: 03-522-3057 ונשמח לעמוד לשירותכם!